KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15306184
nr 1530 6184
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Balettdansör, Signerad. Olja på pannå, bildmått. 64x47 cm, yttermått inklusive ram: 79x62 cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 mars 2023
kl 18:05:46
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr